Často kladené otázky

Pozrite sa na najčastejšie otázky našich klientov, ktorí sa rovnako ako vy dotazovali často na otázky, ktoré viedli k vytvoreniu našich „najčastejšie kladených otázok“. V prípade, že ste nenašli odpoveď práve na tu Vašu, neváhajte nás kontaktovať.

Sériové schody vyrábame výhradne zo smrekového dreva. Schody na objednávku štandardne vyrábame z jasanu alebo dubu.

Aký priebeh má u vás bežná objednávka schodov?

Pre bežnú objednávku je potrebné vyplniť nezáväzný objednávkový formulár pod konkrétnym typom schodiska, na základe ktorého od nás obvykle do dvoch pracovných dní obdržíte ponukový list vrátane vizualizácie.

V prípade odsúhlasenia ponuky Vám zašleme objednávkový list s vizualizáciou schodov a zálohovou faktúrou. Zaplatením zálohy súhlasíte s údajmi v objednávkovom liste. Zvyšnú časť doplatíte na dobierku pri prevzatí tovaru alebo v prípade využitia doplnkovej služby, po dokončení montáže.

POZOR: Veľmi dôležité je vyplnenie formulára s presnými rozmermi (do 1 cm).

U štandardných schodov výroba väčšinou trvá do troch týždňov. U schodov na objednávku vyrobených na prianie zákazníka sa môže doba realizácie predĺžiť. V prípade objednania náteru sa termín dodania predlžuje o dva týždne.

Platby realizujeme výhradne prevodom na účet 999 763 002 / 5500 Raiffeisenbank Bank

Áno. Všetky schody vyrábame na objednávku a nie sú na sklade. Je to pre nás prejav toho, že obchod je myslený vážne a zaväzne. Záloha predstavuje 50% pri sériovo vyrábaných a 70% pri schodoch na objednávku, z celkovej ceny dodávky tovaru. Zvyšná časť sa platí pri odbere na dobierku. Pri platbe vopred na účet vyjde doprava lacnejšie.

Cena dopravy je daná váhou a počtom najazdených km. Schody posielame našim zmluvným partnerom, dopravnou spoločnosťou TOPTRANS. Za dopravu môžete počítať s cenou od 800 Kč do 1 500 Kč po Českej republike. Na Slovensko je fixná cena dopravy 85 EUR bez DPH. V prípade schodov z jasanu alebo dubu preferujeme osobný odber. V prípade zaslania schodiska z tvrdého dreva si účtujeme aj balné 40 EUR bez DPH + cena dopravy podľa cenníka Toptransu.

Áno, túto službu poskytujeme. Zameriavať chodíme vždy až po prvom nacenení cez internet. Vy budete vedieť koľko to stojí a ako to vyzerá, my budeme vedieť, že je rozmerovo reálne u Vás schodisko vyrobiť.

Montáž schodísk nie je na Slovensku vzhľadom k veľkej vzdialenosti možná. Nami dodávané schody sú určené na domácu montáž. Samotná montáž je veľmi jednoduchá a ku každému kompletu je priložený podrobný návod.

Áno, túto službu poskytujeme. Nátery vykonávame tvrdými olejovými farbami OSMO. Cenu náteru nájdete vždy v cenovej ponuke.