Drevené smrekové schody do tvaru L

Schody do tvaru L, alebo so stredovým lomením, sú ideálne na použitie do rohu miestnosti. Tento typ schodov môže byť vyrobený ako strmé mlynárske schody s vykrojenými schodnicami a jednoduchým zábradlím, ale aj ako veľké, široké a pohodlné schody s masívnym zábradlím medzi poschodiami domu. Tieto schody sú k dispozícií s podstupnicami aj bez podstupníc. Schody do L so stredovým lomením sa vyrábajú v šírkach (rozmer E) 65 cm, 70 cm, 75 cm, 80 cm, 85 cm, 90 cm, 95 cm, schody z tvrdého dreva je možné vyrobiť v akejkoľvek šírke.

Lomenie schodiska môže byť v ktoromkoľvek mieste. Umiestnenie lomenia na obrázku je iba ilustračné. Vždy záleží na Vami nameraných hodnotách.

Vysvetlivky

H Výška od podlahy k podlahe
F Dĺžka zastavanej plochy dolného ramena
B Dĺžka stavebného otvoru
A Šírka stavebného otvoru

D Dĺžka zastavanej plochy horného ramena
C Hrúbka stropu (H-h=C)
h Výška od podlahy k stropu
E Šírka ramena

Nezáväzný objednávkový formulár

Naše príjemné ceny nekončia len pri schodoch. Fixná cena dopravy 75 EUR bez DPH po celom Slovensku na všetky typy schodísk.

Vzhľadom k veľkému množstvu objednávok Vás prosíme, aby ste do nezáväzného objednávkového formulára zadávali presné, nie odhadnuté hodnoty a tým urýchlili proces spracovania vašej objednávky. Ďakujeme za pochopenie.

  Vaše meno a priezvisko*

  Váš kontaktný e-mail*

  Kontaktný telefón*

  Podstupnice*

  Typ zátačky*

  Mám stavebný otvor do L?*

  Chcem kalkuláciu iba z tvrdého dreva?*

  Hodnota H (cm)*

  cm

  Hodnota F (cm)*

  cm

  Hodnota B (cm)*

  cm

  Hodnota A (cm)*

  cm

  Hodnota D (cm)*

  cm

  Hodnota C (cm)*

  cm

  Hodnota h (cm)*

  cm

  Hodnota E (cm)*

  cm

  Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom spracovania nezáväznej objednávky. Pri spracovaní údajov sa riadime týmito pravidlami GDPR. Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA, na ktorú sa vzťahujú Privacy PolicyTerms of Service spoločnosti Google.

  Potrebujete pomôcť s nezáväznou objednávkou?

  Zavolajte na +420 606 804 930

  Som vám k dispozicií Po-Ne 8:00 – 21:00

  Hodnotenie našich zákazníkov ?

  Děkuji firmě pana Bystrého, za velmi dobrou komunikaci, absolutní vstřícnost a myslím i velmi zdařilou realizaci schodů.

  David Filip

  Výborná komunikace, schody byly rozložené a bez povrchové úpravy. Sestavení v jednom trvalo cca 2 dny. Díly do sebe pasovaly občas bylo třeba jen dobrousit souček, a jedenkrát 2-3 mm zbrousit. Jen se mě nechtějí znova rozdělávat a lepit 🙂

  Jakub Tulek

  Som nadmerne spokojný! Dodanie bolo rýchle. S firmou bolo možné skonzultivať aj najmenšie detaily. Sú nápomocný a pracujú vynikajúco. Schody sú krásne a bezchybné! Odporúčam každému.

  Andor Szabó