1. Smrekové schody
 2. Schody do U

Drevené smrekové schody s dvojitým lomením

Schody do tvaru U, alebo schody s dojitým lomením, sú väčšinou využívané ako hlavné schody. Najčastejšie sa používajú do novostavieb alebo do drevených domov. Tieto smrekové schody sú k dispozícií s podstupnicami aj bez podstupníc, ale iba s masívnym zábradlím. Dřevěné smrkové schody do U sa výrábajú v šírkach na rozmere F 143 cm, 153 cm, 163 cm, 173 cm, 183 cm a 193 cm. Schodisko je možné mať aj širšie, v takom prípade sa medzi dve pravouhlé lomenia vkladá jeden schod navyše. K dispozícií je tiež viac uhlov stúpania aj rozmerov medzi jednotlivými schodami. Schody z tvrdého dreva je možné vyrobiť v akejkoľvek šírke.

Vysvetlivky

H Výška od podlahy k podlahe
F Celková šírka schodiska
B Dĺžka stavebného otvoru / Dĺžka zastavanej plochy horného ramena
A Šírka stavebného otvoru

D Dĺžka zastavanej plochy dolného ramena
C Hrúbka stropu (H-h=C)
h Výška od podlahy k stropu
E Šírka ramena

Obrázok je ilustračný a slúži primárne
na správne zameranie vašej dispozície.

Nezáväzný objednávkový formulár

Naše príjemné ceny nekončia len pri schodoch. Fixná cena dopravy 75 EUR bez DPH po celom Slovensku na všetky typy schodísk.

Vzhľadom k veľkému množstvu objednávok Vás prosíme, aby ste do nezáväzného objednávkového formulára zadávali presné, nie odhadnuté hodnoty a tým urýchlili proces spracovania vašej objednávky. Ďakujeme za pochopenie.

  Vaše meno a priezvisko*

  Váš kontaktný e-mail*

  Kontaktný telefón*

  Podstupnice*

  Typ zátačky*

  Mám stavebný otvor do L?*

  Chcem kalkuláciu iba z tvrdého dreva?*

  Hodnota H (cm)*

  cm

  Hodnota F (cm)*

  cm

  Hodnota B (cm)*

  cm

  Hodnota A (cm)*

  cm

  Hodnota D (cm)*

  cm

  Hodnota C (cm)*

  cm

  Hodnota h (cm)*

  cm

  Hodnota E (cm)*

  cm

  Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom spracovania nezáväznej objednávky. Pri spracovaní údajov sa riadime týmito pravidlami GDPR. Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA, na ktorú sa vzťahujú Privacy PolicyTerms of Service spoločnosti Google.
  Potrebujete pomôcť s nezáväznou objednávkou?

  Zavolajte na +420 606 804 930

  Som vám k dispozicií Po-Ne 8:00 – 21:00

  Hodnotenie našich zákazníkov ?

  Děkuji firmě pana Bystrého, za velmi dobrou komunikaci, absolutní vstřícnost a myslím i velmi zdařilou realizaci schodů.

  David Filip

  Výborná komunikace, schody byly rozložené a bez povrchové úpravy. Sestavení v jednom trvalo cca 2 dny. Díly do sebe pasovaly občas bylo třeba jen dobrousit souček, a jedenkrát 2-3 mm zbrousit. Jen se mě nechtějí znova rozdělávat a lepit 🙂

  Jakub Tulek

  Som nadmerne spokojný! Dodanie bolo rýchle. S firmou bolo možné skonzultivať aj najmenšie detaily. Sú nápomocný a pracujú vynikajúco. Schody sú krásne a bezchybné! Odporúčam každému.

  Andor Szabó

  Menu